Obecné informace

Sportovní klub Troja nabízí možnost zvýhodněné platby všech nabízených služeb klubovým kreditem, který je možno složit na recepci v hotovosti nebo uhradit platební kartou. 

Hráčům Vaší ligy nabízíme výhodnější ceny, akceptujeme platbu MultiSport kartou (tenis pouze v letní sezóně, badminton a sauna celoročně). Přijímáme poukázky Sodexo (Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass a ePass) a kartu ActivePass (badminton a sauna celoročně, tenis celoročně - v zimě s doplatkem).

2.jpg

Karty MultiSport a ActivePass

Použití karet MultiSport a ActivePass není časově omezeno, můžete je tedy uplatnit v průběhu celého dne.

Tenis, badminton

Karty Vás opravňují k využití kurtu po dobu 60 minut. V případě, že uplatníte pouze jednu kartu, doplácíte 50 % z ceníkové ceny kurtu dle příslušného časové pásma. Pokud uplatníte karty dvě, sportujete bez doplatku. Nezáleží na počtu hráčů - i na čtyřhru Vám stačí pouze dvě karty.

Sauna

Karty Vás opravňují k využití sauny po dobu 60 minut. Případné doplatky se řídí počtem lidí, kteří saunu navštíví a počtem karet, které mají k dispozici (1 člověk s jednou kartou - bez doplatku, 2 lidé s jednou kartou - doplatek 50 %, 3 lidé s jednou kartou - doplatek 2/3, 3 lidé se dvěma kartami - doplatek 1/3).

Storno podmínky rezervací

Rezervaci je možno zrušit bezplatně do 20.00 předchozího dne, pokud bude rezervace zrušena po tomto čase, bude při příští návštěvě požadován storno poplatek v následující výši:

  • badminton (celoročně) - 150 Kč,
  • tenis (1. 10. - 30. 4.) 300 Kč,
  • tenis (1. 5. - 30. 9.) - 150 Kč.